1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Susitikimuose aptariami Utenos rajono gyventojams svarbūs klausimai

Rengiantis lapkričio 28 d. vyksiančiam Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdžiui, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas susitiko su Tarybos frakcijos pirmininkais: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ir Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) frakcijos pirmininku Jonu Slapšinsku, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pirmininku Rimantu Dijoku, visuomeninio rinkimų komiteto „Kartu už Utenos kraštą" frakcijos pirmininku Marijumi Kaukėnu. Socialdemokratų ir Darbo partijų frakcijai atstovavo meras Alvydas Katinas. Susitikime taip pat dalyvavo mero patarėjas Henrikas Zabiela.


Susitikime buvo aptarta lapkričio 28 d. vyksiančio Tarybos posėdžio darbotvarkė, išklausyti pastebėjimai įvairiais klausimais, frakcijų pirmininkai išsakė nuomones dėl įvairių posėdžio sprendimų projektų. Susitikime, nagrinėjant vieną ar kitą klausimą, dalyvavo Utenos rajono savivaldybės administracijos skyrių vedėjai ir specialistai, rengę sprendimų projektus Tarybos posėdžiui.
Kaip jau buvo rašyta, Tarybos frakcijų pirmininkų susitikimai bus rengiami prieš kiekvieną Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdį, juose bus aptariami Utenos rajono gyventojams svarbūs klausimai bei ieškoma bendrų problemų sprendimų būdų.

Joomla templates by a4joomla