1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Kelyje būkime angelais sargais vieni kitiems

Minint Pasaulinę dieną žuvusiems eismo įvykiuose atminti Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Daiva Maselskienė ir Remigijus Rusteika Utenos Dievo apvaizdos ir Utenos Kristaus Žengimo į dangų bažnyčiose Šv. Mišių metu kreipėsi į visuomenę, siekdami paskatinti gyventojus laikytis Kelių eismo taisyklių, jų nepažeidinėti, gerbti ir saugoti vieni kitus kelyje. Pareigūnai priminė reikalavimus pėstiesiems, vairuotojams, dviratininkams, akcentavo priemonių su šviesą atspindinčiais elementais dėvėjimo svarbą tamsiu paros metu.


Po Mišių pareigūnai bažnyčių kiemeliuose vykdė prevencines akcijas, dalijo priemones su šviesą atspindinčiais elementais, lankstinukus, kvapukus automobiliams, rašiklius, skatindami būti sąžiningiems ir nesiūlyti kyšio pareigūnams susidūrus su policija įvairiose situacija. Vyko diskusijos saugaus eismo tematika su gyventojais.
Kelias, kaip ir gyvenimas, – mūsų namai. Kelyje mus visus turi lydėti sutarimas, supratimas, pagarba, kantrybė, protingumas, atsargumas, moralinė atsakomybė. Būkime angelais sargais vieni kitiems kelyje, tegul mums padeda ir lydi mus Šventasis Kristoforas, keliaujančiųjų ir vairuotojų globėjas. Saugių kelionių mums visiems.
Policija dėkoja Utenos krašto dvasininkams už nuolatinį bendradarbiavimą, vykdant įvairiapusišką prevenciją Utenos krašte.

Joomla templates by a4joomla