1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Bendradarbiauja Utenos ir Rokiškio rajonų savivaldybių specialistai

IMG 0861

Utenos rajono savivaldybės šeimos komisijos nariai lapkričio 20 d. vyko į Rokiškio rajono savivaldybę susitikti su Šeimos tarybos nariais. Susitikimo tikslas – pasidalinti veiklos patirtimi, idėjomis, kuriant šeimai palankią aplinką bei stiprinant bendradarbiavimą su savivaldybių institucijomis, įstaigomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis.


Rokiškio rajono savivaldybės šeimos tarybos pirmininkas, Rokiškio rajono savivaldybės tarybos narys Stasys Meliūnas susitikimą pradėjo sveikinimo žodžiu ir kvietimu Rokiškį aplankyti ne tik darbo reikalais, bet ir dalyvauti kalėdiniuose Rokiškio – Lietuvos kultūros sostinės 2019, renginiuose. Dalia Vilkauskienė, Utenos rajono savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė, šeimos komisijos pirmininkė padėkojo Stasiui Meliūnui ir kitiems kolegoms už gražų sutikimą, išsakė viltį, kad prasidėjęs bendradarbiavimas tęsis ir toliau.
Rokiškio rajono savivaldybės šeimos tarybos pirmininko pavaduotoja, Rokiškio mamų klubo asociacijos narė Jolita Kalačiovienė trumpai pristatė Šeimos tarybos veiklą, kurios pradžia buvo 2017 metai. Daugiausia klausimų ir diskusijų vyko aptariant Šeimos tarybos iniciatyvą įveiklinti Rokiškio ,,Didelės šeimos" kortelę, kuri skirta daugiavaikėms šeimoms, kuri suteikia teisę gauti specialius pasiūlymus, nuolaidas įvairioms prekėms, paslaugoms, renginiams ir kt.
Utenos rajono savivaldybės taryba š. m. spalio 31 d. taip pat įtvirtino Šeimos nuolaidų kortelę jaunai šeimai, auginančiai 1 ar daugiau vaikų. Utenos rajono savivaldybės šeimos komisijos nariai domėjosi, kaip šią kortelę „įdarbina" rokiškėnai, teiravosi, ar ir kaip savivaldybė skatina vietos verslo bei viešojo sektoriaus įmones, įstaigas prisidėti prie paramos šeimai, ar ir kaip išsiaiškinama, kokiomis kortelės paslaugomis rokiškėnų šeimos naudojasi dažniausiai, ar kortelės suteikiamos lengvatos tenkina šeimų poreikius. Taip pat aptartos ir kitos šeimoms aktualios problemos, tokios kaip vaikų žaidimo aikštelių įrengimas, poilsio zonų pritaikymas šeimai, vaikų saugumas gatvėse ir kt. Pasidalinta problemų sprendimo iniciatyvomis ir galimybėmis.
Aptarus praktinius veiklos momentus, pasidalinus įžvalgomis ir idėjomis, uteniškiai buvo pakviesti aplankyti Rokiškio dvaro ansamblį. Utenos rajono savivaldybės šeimos komisijos nariai neliko skolingi – pakvietė savo kolegas atvykti į Uteną.

Joomla templates by a4joomla