1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Jaunimo reikalų tarybos posėdyje

IMG 0861

Lapkričio 18 d. įvyko Utenos jaunimo reikalų tarybos posėdis, kuriame buvo apsvarstyti penki klausimai. Posėdyje kartu su tarybos nariais dalyvavo Utenos verslo informacijos centro (VIC) direktorė Irina Šeršniova, Utenos kultūros centro direktorius Erikas Druskinas, Utenos daugiafunkcio sporto centro sporto vadybininkas Vytautas Kirka.
VIC direktorė I. Šeršniova pristatė 2019 m. jaunimo integracijos į darbo rinką skatinimo programos veiklos rezultatus ir jaunimo įdarbinimo vasaros laikotarpiu 2020 m. prognozes bei lėšų poreikį. Buvo nutarta, kad kitų metų vasarą pagal programą gali būti įdarbinta apie 80 jaunuolių, o programos įgyvendinimui numatyta 36 tūkst. Eur.


Aptariant jaunimo savanorystės galimybes Utenos kultūros centre, Utenos daugiafunkciame sporto centre bei kitose Utenos rajono įstaigose, įmonėse ar organizacijose, įsivyravo diskusija. Utenos kultūros centro direktorius ir Utenos daugiafunkcio sporto centro atstovas pristatė savanoriavimo minėtose įstaigose galimybes ir savanorių poreikį. Baigiantis diskusijai buvo nutarta išsiaiškinti paties jaunimo savanorystės poreikį ir labiausiai pageidaujamas savanorystei organizacijas, įstaigas.
Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) mokinių savivaldų informavimo centro pirmininkė Emilė Stulgytė pristatė apklausos, surengtos LMS mokinių savivaldų informavimo centro dėl moksleivių, gyvenančių ne miesto teritorijoje, mobilumo, rezultatus, tarybos narė Jurgita Markūnaitė pateikė jaunimo informavimo ir konsultavimo paslaugų poreikio tyrimą.
Buvo diskutuojama dėl Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas" pozicijos dėl jaunimo NVO finansavimo 2020 m. nagrinėjimo.

Joomla templates by a4joomla