1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Informuojame

Informuojame, kad yra parengtas techninis projektas "Želdynų teritorijos formavimas ir kraštovaizdžio būklės gerinimas Vyžuonaičio parke ". Su projektu galima susipažinti čia: https://1drv.ms/f/s!Alm8w7iUYlPLbLaKf2q5Yc5HbGk

Parengta želdynų teritorijos formavimo ir kraštovaizdžio būklės gerinimo Rašės parke koncepcija

raseUtenos rajono savivaldybės administracija informuoja apie parengtą Želdynų teritorijos formavimo ir kraštovaizdžio būklės gerinimo Rašės parke koncepciją.
Projektas Želdynų teritorijos (Vyžuonaičio ir Rašės parkų) formavimas ir kraštovaizdžio būklės gerinimas Utenos mieste vykdomas naudojantis Europos Sąjungos struktūrinių fondų teikiama parama pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos" 05.5.1-APVA-R-019 priemonę „Kraštovaizdžio apsauga" remiamą veiklą „Kraštovaizdžio formavimas ir ekologinės būklės gerinimas gamtinio karkaso teritorijose".

Skaityti daugiau...

Želdynų teritorijos (Rašės ir Vyžuonaičio parkų) formavimo ir kraštovaizdžio būklės gerinimo Utenos mieste projekto aptarimas

Informuojame, kad 2018 m. sausio 20 d. (šeštadienį), 11.00 val. organizuojamas Želdynų teritorijos (Vyžuonaičio parko) formavimo ir kraštovaizdžio būklės gerinimo projekto viešas aptarimas su gyventojais, kuris vyks Vyžuonaičio parko teritorijoje, apžiūrint vietoje projektuojamus sprendinius. Dalyvaus projekto organizatoriai kartu su projekto rengėjais. Susirinkimo pradžia - 11.00 val., Vyžuonaičio parko teritorijoje, Birutės g., aikštelėje, prie pagrindinio tako.
2018 m. sausio 20 d. (šeštadienį), 14.00 val. organizuojamas Želdynų teritorijos (Rašės parko) formavimo ir kraštovaizdžio būklės gerinimo projekto viešas aptarimas su gyventojais, kuris vyks Rašės parko teritorijoje, apžiūrint vietoje projektuojamus sprendinius. Dalyvaus projekto organizatoriai kartu su projekto rengėjais. Susirinkimo pradžia - 14.00 val., prie sodininkų bendrijos sodo „Jovaras" vandens bokšto.
Projektas vykdomas naudojantis Europos Sąjungos struktūrinių fondų teikiama parama pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos" 05.5.1-APVA-R-019 priemonės „Kraštovaizdžio apsauga" remiamą veiklą „Kraštovaizdžio formavimas ir ekologinės būklės gerinimas gamtinio karkaso teritorijose".

Parengta želdynų teritorijos formavimo ir kraštovaizdžio būklės gerinimo Vyžuonaičio parke koncepcija

vyzuonaitisUtenos rajono savivaldybės administracija informuoja apie parengtą Želdynų teritorijos formavimo ir kraštovaizdžio būklės gerinimo Vyžuonaičio parke koncepciją.
Projektas Želdynų teritorijos (Vyžuonaičio ir Rašės parkų) formavimas ir kraštovaizdžio būklės gerinimas Utenos mieste vykdomas naudojantis Europos Sąjungos struktūrinių fondų teikiama parama pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos" 05.5.1-APVA-R-019 priemonę „Kraštovaizdžio apsauga" remiamą veiklą „Kraštovaizdžio formavimas ir ekologinės būklės gerinimas gamtinio karkaso teritorijose" .

Skaityti daugiau...

Želdynų teritorijos (Rašės ir Vyžuonaičio parkų) formavimo ir kraštovaizdžio būklės gerinimo Utenos mieste projekto aptarimas

Vykdant želdynų teritorijos ( Vyžuonaičio ir Rašės parkų) formavimo ir kraštovaizdžio būklės gerinimo projektą, 2017 m. rugsėjo mėnesį buvo atliktas parkų teritorijoje augančių augalų tyrimas. Siūlome susipažinti su žolinių augalų tyrimo rezultatais >>>

Joomla templates by a4joomla