1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Akcijai „Keliu Trispalvę“ pasibaigus

IMG 20180215 130657Pasitikdama Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį, Utenos rajono savivaldybė surengė akciją „Keliu trispalvę", kurios tikslas – pasveikinti rajono gyventojus su Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-čiu, padovanoti jiems Lietuvos vėliavą ir paskatinti iškelti ją valstybės švenčių metu. Akciją vykdė Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai.
Akcija buvo vykdoma šių metų vasario mėnesį. Iš viso Utenos rajono gyventojams, įstaigoms, nevyriausybinėms organizacijoms buvo padovanota 250 Trispalvių. Kartu su vėliava buvo įteikiamas ir Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino sveikinimas Vasario16-osios proga. Meras sveikinime rašė: „Mieli gimtojo krašto žmonės. Diena, kai draugėn susibėga praeitis, dabartis ir ateitis. Diena, kai prisimename tuos, kurie stovėjo prie valstybės atkūrimo ištakų, ir tuos, kurie padėjo galvas už Tautos Laisvę ir Nepriklausomybę. Diena, kai pradėsim skaičiuoti antrą savo atkurtos Valstybės šimtmetį. Tai – Vasario 16-oji. Ji didžiosiomis raidėmis įrašyta į Lietuvos šimtmečių istoriją, kurios puslapiuose – laiko neištrintos pergalės, iškilios asmenybės, pasiaukojimo pavyzdžiai, vieninga, niekada nepasiduodanti tauta ir jos siekis turėti savo namus – Lietuvą, į kurią visada gali ir visada traukia sugrįžti.

Prieš šimtą metų paskelbtas Vasario 16-osios aktas šiandien kiekviename iš mūsų žadina įkvėpimą kurti atvirą, modernią ir drąsią Lietuvą. Aktas yra tarsi priesakas ateitiems kartoms, kad gyvendami savo gyvenimus, augindami vaikus, dirbdami kasdienius darbus, puoselėdami iškovotą Laisvę ir būdami vieningi amžiams įtvirtinsime savo Valstybės stiprybę, gerovę ir iškilumą. Tad tarp žmonių, kraštų, šalių kaimynių ir į pasaulį tieskime per šimtmečius išsaugotų amžinųjų vertybių tiltą ir įteikime jaunajai kartai išmintingos, kūrybingos ir drąsios ateities raktus. Būkime stiprūs, ryžtingi, išmintingi ir atsakingi. Didžiuokimės Lietuva. Didžiuokimės jos praeitimi, dabartimi ir ateitimi. Nuoširdžiai sveikinu visus Vasario 16-osios proga ir linkiu optimizmo, kantrybės, stiprios sveikatos ir visokeriopos sėkmės!"
Pirmieji Lietuvos trispalves gavo Vyžuonų seniūnijos Šiaudinių kaimo gyventojai. Vėliavas akcijos metu teikė ir Utenos rajono savivaldybės meras. Vasario 16-osios minėjimo ir Užpalių paskelbimo mažąja Lietuvos kultūros sostine metu Alvydas Katinas Trispalves įteikė Užpalių gimnazijai, Utenos kultūros centro Užpalių skyriui, Užpalių bendruomenei ir seniūnijai. Meras nepamiršo ir kitų rajono gyventojų: Trispalves įteikė Juknėnų kaimo gyventojams, daugailiškiams, miesto gyventojams.

Daugiau nuotraukų >>>

Joomla templates by a4joomla