1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Akcija „SURINK 2017“

Be pavadinimo2017 m. gegužės 8-15 d. Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius vykdė prevencinę akciją „Surink 2017". Prevencine veikla buvo siekiama paraginti Utenos miesto ir rajono gyventojus, priteršus jų vedžiojamiems gyvūnams, surinkti ekskrementus ir atsakingai rūpintis mus supančia aplinka. Akcijos metu gyvūnų savininkams ir laikytojams buvo priminta apie pareigą rūpintis, kad jų vedžiojami augintiniai nekeltų pavojaus žmonėms bei kitiems gyvūnams.

Gyventojams išdalinta apie 600 lankstinukų, kuriuose trumpai apžvelgtos pagrindinės Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo bei Gyvūnų laikymo Utenos rajono savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklių nuostatos, nuobaudos, taikomos už jų nesilaikymą bei informuota apie ligas, plintančias per gyvūnų paliktus ekskrementus. Ši švietėjiška veikla vykdyta ne tik Utenos rajono viešosiose erdvėse, bet ir švietimo įstaigose.

Gyventojams priminta, kad už minėtų teisės aktų pažeidimus gyvūnų savininkams arba laikytojams pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 346 straipsnį gali būti taikoma administracinė atsakomybė nuo įspėjimo iki 2300 Eur baudos su gyvūno konfiskavimu. Taip pat gali būti taikomos administracinio poveikio priemonės – įpareigojimas dalyvauti alkoholizmo ir narkomanijos prevencijos, ankstyvosios intervencijos, sveikatos priežiūros, resocializacijos, bendravimo su vaikais tobulinimo, smurtinio elgesio keitimo ar kitose programose (kursuose).

Gyventojai, pastebėję pažeidimus, kviečiami skambinti Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojams tel.: (8 389) 48695, 868783699, 8 665 12716 arba rašyti el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Joomla templates by a4joomla