1 (3).jpg3pics-mono.jpg3pics.jpg4pics-color1.jpg4pics-mono.jpg5pics-color1.jpg6pics-color1.jpg

Iškeliami atliekų surinkimo konteineriai

IMG 0861

Utenos rajono savivaldybės administracija, parinkdama mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių aikštelių vietas, atsižvelgia į konteinerių aptarnavimo technines galimybes bei teisės aktų reikalavimus.
Kai kurios atliekų surinkimo konteinerių aikštelės dėl gyventojų abejingumo yra netvarkingos, šalia konteinerių paliekami maišai su atliekomis. Viena tokių – mišrių komunalinių atliekų surinkimo aikštelė, esanti Taikos g. 75, Utena (šalia Kupiškio g.).


Dėl į šią aikštelę nuolat vežamų ir netvarkingai metamų atliekų ne kartą į Utenos rajono savivaldybės administraciją kreipėsi miestiečiai, prašydami iškelti iš šios vietos atliekų surinkimo konteinerius. Minėtą prašymą jie motyvavo tuo, kad daugiabučių namų gyventojams yra įrengta pusiau požeminių konteinerių atliekų aikštelė jų gyvenamųjų namų kvartale.
Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudarytos komisijos nariai įvertino esamą padėtį ir nutarė iš šios aikštelės iškelti konteinerius, o gyventojams palikti naudotis kitoje namo pusėje įrengta nauja pusiau požeminių konteinerių aikštele.
Komisija taip pat apžiūrėjo mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelę prie Žalgirio g. 6, Utena. Komisija įvertino tai, kad gyventojai naudojasi šalia daugiabučio namo (Aušros g. 2, Utena) esančiais atliekų surinkimo konteineriais, ir nutarė iškelti atliekų surinkimo konteinerius iš aikštelės, esančios Žalgirio g. 6, Utena.

Joomla templates by a4joomla